تلفن لوازم خانگی محسنی

تلفن لوازم خانگی محسنی، شما می‌توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید. همچنین از طریق شبکه های اجتماعی نیز می‌توانید با ما در ارتباط باشید. شما می‌توانید در هفت روز هفته به صورت 24 ساعته با پشتیبانی مجموعه لوازم خانگی محسنی در ارتباط باشید.

اصفهان

آدرس:

اصفهان رباط سوم، نبش چهارراه بهار

تلفن:

09138771618

تلفن:

09132055012

تیم پشتیبانی در خدمت شماست

سوال خود را بپرسید

  حمل و نقل و ارسال

  فروشگاه لوازم خانگی محسنی در شهر اصفهان است و مشتریان ساکن اصفهان می‌توانند سفارشات خود را درب منزل و در کمترین زمان تحویل بگیرند. همچنین اگر شما در اطراف شهر اصفهان مانند: خمینی شهر، شاهین شهر و... ساکن هستید می‌توانید سفارش خود را از طریق تیپاکس و یا وانت بار شهری تحویل بگیرید. سایر مردم عزیز ایران نیز می‌توانند سفارشات خود را از طریق باربری شهر خود و یا شرکت تیپاکس تحویل بگیرند. برای ارسال سفارش به سراسر کشور هیچ محدودیتی نداریم و برای تمام نقاط کشور ارسال داریم، تلفن لوازم خانگی محسنی.

  گارانتی محصولات

  قطعا یکی از ملاک‌های انتخاب لوازم خانگی، گارانتی است. در صورتی که محصولی دارای گارانتی باشد یعنی شرکت تولید کننده به محصول خود اطمینان دارد. حال هر چقدر مدت زمان گارانتی طولانی‌تر باشد نشان دهنده کیفیت بالای محصول است. در سال‌های اخیر محصولات بی‌کیفیت چینی و بدون گارانتی در ایران زیاد شده است. به دلیل واردات قاچاق، این محصولات با قیمت بسیار پایینی عرضه می‌شوند ولی به دلیل کیفیت پایین بعد از مدت کوتاهی خراب و غیر قابل استفاده می‌شوند. تعمیر این کالاها هم اصلا به صرفه نبوده و مشتری باید دوباره محصول مورد نظر خود را خریداری نماید. این موضوع یعنی خریداری دچار ضرر و زیان شده است. برای اینکه دچار ضرر و زیان خرید کالای بی کیفیت و بدون گارانتی نشوید. حتما در زمان خرید به داشتن گارانتی توجه نمایید، تلفن لوازم خانگی محسنی.

  سبد خرید
  ورود

  هنوز حسابی ندارید؟

  یک حساب کاربری ایجاد کنید